SYSTEMY MONITORINGU DLA DOMU


Jeżeli cenisz sobie bezpieczeństwo swoje, a także swoich najbliższych, powinieneś jak najszybciej rozważyć zaopatrzenie się w  profesjonalny system monitoringu. Największą zaletą domowych systemów monitorigu oferowanych przez naszą firmę jest niski, jednorazowy koszt zakupu – nie ma żadnych dodatkowych opłat. Gwarantujemy niezadowny system monitoringu dla Twojego Domu w przystępnej cenie, a także montaż i obsługę serwisową na najwyższym poziomie.

Martwisz się wzrostem przestępczości w Twojej okolicy? Postaw na system monitoringu dla domu.

Ochroń SWÓJ DOM przed intruzami, złodziejami oraz wszelkimi aktami wandalizmu. Bardzo prosta i intuicyjna obsługa dostarczanych przez nas systemów monitoringu sprawi, iż korzystanie z podglądu będzie przyjemnością.

 

Rzetelne, wysokiej jakości rozwiązania

Oferowane przez nas kamery zapewnią obraz w rozdzielczości nawet do 1080p Full HD gwarantując szczegółowość uzyskanego obrazu, dzięki której nie tylko z łatwością dostrzeżesz osoby znajdujące się przed terenem posesji, ale będziesz mógł je również rozpoznać. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, po spotkaniu na miejscu, doradzamy najlepsze sprzętowo i finansowo rozwiązania, które dostosowane są do wymagań klienta.

 
Po dostarczeniu sprzętu oraz wykonaniu montażu, zawsze możecie Państwo liczyć na wsparcie telefoniczne oraz e-mailowe, w każdej sprawie dotyczącej działania i obsługi Państwa systemu. 

W przypadku jakiejkolwiek awarii objętej gwarancją, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów dojazdu/demontażu/ponownego montażu wadliwego sprzętu. Jednakże opierając się na podzespołach renomowanych firm, awarię sprzętu zdażają się niezwykle rzadko.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą systemów monitoringu.