SYSTEMY MONITORINGU DLA OSIEDLA

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy wspólnoty mieszkaniowe oraz zarządców nieruchomości. Jak powszechnie wiadomo system telewizji przemysłowej wpływa na spadek przestępczości na terenie monitorowanym. Co za tym idzie mieszkańcy czują się bezpieczniej, a okolica staje się bardziej atrakcyjna dla kupujących. W przypadku jakiegokolwiek aktu przemocy, kradzieży czy wandalizmu uwiecznionego na nagraniu z systemu monitoringu, bardzo szybko możemy takie nagranie zarchwizować oraz udostępnić Policji.

Zadbaj o bezpieczeństwo na Twoim osiedlu, zainwestuj w monitoring na osiedlu


Oferowane przez nas kamery zapewnią obraz w rozdzielczości nawet do 1080p Full HD gwarantując szczegółowość uzyskanego obrazu, dzięki której nie tylko z łatwością dostrzeżesz osoby znajdujące się na terenie monitorowanym, ale będziesz mógł je również rozpoznać.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, po spotkaniu na miejscu, doradzamy najlepsze sprzętowo i finansowo rozwiązania, które dostosowane są do wymagań klienta.

 
Po dostarczeniu sprzętu oraz wykonaniu montażu, zawsze możecie Państwo liczyć na wsparcie telefoniczne oraz e-mailowe, w każdej sprawie dotyczącej działania i obsługi Państwa systemu. W przypadku jakiejkolwiek awarii objętej gwarancją, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów dojazdu/demontażu/ponownego montażu wadliwego sprzętu. Jednakże opierając się na podzespołach renomowanych firm, awarię sprzętu zdażają się niezwykle rzadko.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą systemów monitoringu.